Nughand_ft2

سلام خدمت همه شما عزیزان

همانطور که در جریان فعالیتهای وبسایت هستید اولین نسخه شجره نامه نوقند در تابستان ۹۶ منتشر شد . و اینک به نسخه هشتم رسیده که تقریبا کامل گردیده است ، لذا برای تکمیل نهایی از شما تقاضا داریم با بررسی شجره نامه ایرادات آن را برای ما بفرستید و در خاندان هایی که کمبود اطلاعات وجود دارد (مثلا فرزندان کم نوشته شده یا کلا نوشته نشده ، بخصوص برای گره های سبز) اطلاعات مربوطه را برای ما ارسال نمایید تا هرچه سریعتر نسخه نهایی برای چاپ آماده شود.


صفحه آنلاین و اختصاصی شجره نامه نوقند :http://nughand.ir/family_tree

شجره نامه بصورت فایل تصویری ارائه میشود که تصویر بسیار بزرگ است ، برای مشاهده باید Zoom کرده و تصویر را به اطراف Scroll کنید .


 

مورد دوم اینکه با توجه به حجم زیاد اطلاعات امکان این وجود نداشت که ما تا نسل حاضر و بصورت کامل شجره نامه را ارائه کنیم زیرا شجره نامه بسیار بزرگ و شلوغ میشد و تصمیم بر این شد تا فقط یک گره بعد از گره های سبز ارائه شود . گره های سبز تقریبا خط زمانی است که همه دارای فامیل و نام خانوادگی بوده اند بنابراین ازینجا به بعد از روی فامیل قابل تشخیص خواهد بود .

هدف اصلی ماهم از شجره نامه اصلی نوقند آشنایی نسل حاضر با پیشینه و پیشنیان خود هست و اینکه امروزه همدیگر را بهتر بشناسیم و احساس غریبگی نکنیم :)


شجره نامه اختصاصی خاندانی:

خاندان های نوقند میتوانند با پرداخت هزینه ای جزئی درخواست شجره نامه اختصاصی خاندان خود را بدهند تا در آن شجره نامه تا آخرین فرزند از نسل حاضر ذکر شود .

این شجره نامه میتواند به صورت فایل تصویری یا بنر چاپی برای شما طراحی و ارسال گردد که هزینه هر کدام متفاوت هست.

برای این مورد با ما تماس بگیرید.


 

حال با اطلاعات این شجره نامه میدانیم که نوقند فقط یک روستای معمولی نیست ! ، نوقند بزرگان زیادی دارد که اغلب برای خودمان ناشناس هستند و سعی ما بر این است که همه این عزیزان را به شما معرفی کنیم ، امیدواریم شماهم در این مسیر با ما همکاری کنید .

با احترام – مدیریت وبسایت نوقند .

 

برای حمایت مالی از وبسایت به این صفحه مراجعه کنید : http://nughand.ir/حمایت مالی